Paskutinis vasaros savaitgalis

Taigi, visa darbo savaite vakarais produktyviai dirbti trukėe lietus, tad per tas dienas tik kelis kartus atsikasiau nuslinkusias žemes, o tas kelias valandas skyriau kitiem darbam: tvoros stulpelių šveitimui, augalų perkelimui/pjaustymui ir tt..

Penktadienį vėl grižau prie atraminės, išgręžiau 3 skyles stulpeliams, ir juos įbetonavau. Šestadienis buvo skirtas armatūros surišimui, bei apalopkės pastatymui. Viskas gavosi maždaug taip.

sienute siaurinom, tad vienam gale gavosi ~25cm, kitam ~18cm storis, armatura dariau tik vienguba akys ~20cm

Sienutė siaurinom, tad vienam gale gavosi ~25cm, kitam ~18cm storis, armatūra dariau tik vienguba, akys ~20cm.

Šikart sienos matmenys gavosi sulig osb plokštės matmenim.

Šestadieni vakarop lygiagrecčai pradėjau kitą darbą, kuris malonus, bet reikalauja nemažai nugaros skausmų. Kitos atraminės sienutės demontavimas ten, kur bus įvažiavimas, kadangi tėtis iš darbo gavo Rimtą įranki per savaitgali būtinai reikėjo juo pasinaudoti.

Nearealus pagalbininkas dauzant betona!

Nearealus pagalbininkas daužant betoną!

Pradejus darbus

Pradėjus darbus.

Done!

Done!

Šestadieni vakare, kadangi reikėjo šiektiek betono – sugalvojau vėl pasileist betono maišyklę, bet po 3 kibirų betono maišymo, ji vėl pradėjo išsijunginėt, tad rankom pasidarėm vieną užmaišymą.

Sekmadienis prasidėjo 8val, visą naktį ir rytą stipriai lijo, tad nuotaikos vėl nekokios. Nors kurį laiką dar palijo, likusią dienos dalį oras buvo ganėtinai geras, ir mūsų dideliai nuostabai ~12val. betonavimo darbus buvom pabaigę. Nepavyko gražiai įtvirtinti 1 tvoros stulpelio, tad pasilikom jam vietą, ir pribetonuosim, kai nuimsim osb plokstes. Beje, klojiniam nupirkau 5 lapus OSB 3  1,25×2,5×0,22 plokšžių. Vieną teko palaidot- kolkas laiko labai gerai, tik vieną lapq teko paaukot, ir palaidot su pirmąją atraminės dalimi.

fasadines puses atramine baigta!

Fasadinės pusės atraminė baigta!

Paskutinis savaitgalio darbas- pilnai iškasti tujas nuo planuojamo įvažiavimo, kadangi jos jau senos ir aukštos, nusprendėm sodint ant slaito palei tolimesnę savo tvorą, gavosi sulyg sklypo riba.

vaizdas is vidaus

Vaizdas iš vidaus.

Taip ir prabėgo paskutinis vasaros savaitgalis. Beje, paskutinė vasaros diena, kaip ir pirmąją- lijo lietus!

Per ateinančią savaitę reikės pasiruošti ilgosios kraštinės atraminės betonavimui.

2 komentarai “Paskutinis vasaros savaitgalis

 1. Atleiskite už griežtą vertinimą, bet man gaila jūsų darbo. Geležinių konstrukcijų laidojamų betone nereikia tepti jokia hidroizoliacija, Jei jos yra betone, yra puikiai apsaugotos nuo korozijos. Dabar gi betonas tikrai neprilipo prie metalo, ten yra plyšelis. Į jį anksčiau ar vėliau pateks vanduo ir prasidės negrįžtami procesai. Juolab, kad prie vertikalių dvitėjinių sijų buvo glaudžiami klojiniai. Vadinasi tose vietose betono sluoksnis yra labai plonas, man regis, ten tepliojote su glaistykle. Kita vertus iš apačios metalas niekaip neapsaugotas, ten vanduo irgi darys savo darbą. Dėl pačios konstrukcijos patvarumo man taip pat kyla abejonių. Polių nematau, inkarai irgi, anksčiau ar vėliau bus paveikti korozijos ir nutrūks. Betonas maišytas rankomis, markė neaiški, lietas gabalais, Taigi sienutė kada nors tikrai pajudės pas kaimyną… Nežinau, gal būt vis dėl to reikėjo atlikti skaičiavimus ir pasidaryti projektėlį, Ir darbus atlikti technologiškai tvarkingai. Tada būtų ramiau miegoti…

  Patinka

  • Sveiki, dviteju sonuose betono visai nera, nes klojinys buvo dedamas prispaudziant prie dvitejo is abieju pusiu. Niekas glaistoma nebuvo. Taip, is apacios ir zemeje metalas praktiskai niekuo neapsaugotas, taip jis kazkiek koroduos, bet juk niekas nera amzina. Po dvieju ziemu kazkokio akivaizdaus atramines judejimo nepastebejau, jei vistik ateityje reikes daryti kazkokius sutvirtinimus/patobulinimus, juos bus lengviau padaryti(greziant polius vidineje sieneles puseje ir taip suformuojant antra atramine).

   Ps. Konstruktoriaus skaiciavimai buvo atlikti, taciau twip, mes siektiek pakeitem konstrukcija

   Paspaudė "Patinka": 1 person

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s