REIKIA NUOMONIŲ DĖL VIRTUVĖS LANGŲ IŠPLANAVIMO

Iki sienų kelimo šeimoje pasiskirstė dvi nuomonės dėl virtuvės baldų orientavimo – t.y. LANGŲ ANGŲ VIETŲ. Yra dvi galimybės, būtų įdomi Jūsų nuomonė.

Pastaba: pro virtuvės langą, kuris 1 ir 2 variante yra didelis, matysis mūsų mažas kiemelis ir už jo esantis Botanikos sodas (žaluma). Tad toje sienoje norisi didesnio lango 🙂

variantai 2

PicMonkey Collage

18 komentarų “REIKIA NUOMONIŲ DĖL VIRTUVĖS LANGŲ IŠPLANAVIMO

 1. Abu variantai geri, bet pirmasis toks kaip ir pas mus, stovint prie lango darbastalio visuomet matysit visą vaizdą lauke, antruoju atveju reikės lankstytis norint pamatyti tolimesnį vaizdą, bet turėsite papildomų pakabinamų spintelių, o virtuvėje jų niekad nebūna per daug.
  Pirmuoju atveju matysis gražus pietų stalas, antruoju stalo ir pietaujančiųjų nesimatys, taip kad irgi neblogai jei norėsis turėti pietaujančiajam privatumą 🙂

  Patinka

 2. Man labiau 2 variantas patinka, bet nuo ko mus atkalbėjo architektė, tai būtent nuo mažo lango, nes kaip namukas ir paminėjo – lankstysies jei norėsi pažiūrėt per langą. Labai nepraktiška. Galima toje vietoje spintelių visai nedėt, o langą prie stalo paplatint, daba jis siaurokas.

  Patinka

  • na, pro ta langa nelabai vaizdo bus, tai nelabai ir yra i ka ziureti, ten tokia siaures rytu puse, tik anksti is ryto butu tiesiogine saule is tos puses.

   Patinka

 3. Na asmeniskai as matau tokius minusus pirmam variante: maziau spinteliu – maziau vietos daiktams sandeliuoti, nebus galima iskelti orkaites auksciau, nebus galima paslepti mikrobangu krosneles spintele, nebent apacioje, bet tai nepatogu. 1 variante kaip tik sumazeje erdves ziurint atsistojus nuo kolidoriaus ir svetaines, nes tau priesais akis stovi stalas, 2 variante jis uz sienos ir erdves tikrai daugiau. Bet kuriame variante ar tai langas gulscias ar verstas (siaures rytu puseje) grazaus vaizdo nematytume, langas tik del sviesos. Man priimtinesnis antras variantas 🙂

  Patinka

 4. 3 variantas 😉
  ty nei vienas nepatiko. Na langas prie plytos – OK, bet jis tik šviesos funkcija. Pro jį niekad nežiūrėsi. O šviesti ir lemputės moka, didelis langas ten visai nebūtinas.
  O kodėl jūs prie stalo nedarot lango? Koks malonumas sėdėti tamsiame virtuvės užkampyje? Tokį pietų stalą per kelias savaites nukonkuruos jauki sofkė su televizoriumi salone 😉 Ar be televizoriaus. Bet šviesus salonas visad nukonkuruos tamsią virtuvę. Sakysi, kad šviesos į virtuvę įeina per langą prie plytelės. Bet ką ten matysi? Puodus ir purviną stalviršį?
  Šias problemas išnagrinėję mes virtuvės staliuką padarėm maksimaliai šviesų ir tinkamą jaukiam pasisedėjimai ne tik valgymo metu.
  http://a-namas.blogspot.com/2014/04/test-irasas.html
  Aišku, kiek žmonių tiek nuomonių. Jums rinktis – jus geriau žinot kur vaizdas bus 😉

  Patinka

  • Dabar (senajame name) pas mane salone langas per visą sienos ilgį – 6m. Va čia tai šviesu 😉
   O 1m tai tikrai mažoka. Sudėda rėmas, siena šviesą uždengia.

   Patinka

   • pritariu Blakiui del langu plocio, pas mus pvz. siauresniu kaip 160 langu nera isskyrus vitrinines duris, visur po 2m, patikekit tikrai sviesu, vat katiline tamsiausia patalpa, ten tik 80 cm, tai virtuvej tiek tikrai mazoka, ir atrodo tokie langai kaip ambrazuros fasade.

    Patinka

 5. Variantas tik tas kurį pasiūlo architektas. Čia kaip pačiam bandyti automobiyje langų aukštį projektuoti.
  Priminkite kokį konkursą ar apdovanojimą yra laimėję namudiniai architektai ir dizaineriai?
  Dirbkime 100% kiekvienas savo darbą.

  Patinka

 6. Man labiau patinka nr.2 , daugiau vietos susidet daigtams, erdvesne virtuve, kur kas atrodo moderniau nei pirmas, nes pirmam kazkoks spinteliu kratinys, nera viesntisumo, vitrinini netgi didinciau iki 1.5m.

  Patinka

 7. Man išplanavimas lyg ir pirmo varianto atrodo geriau: siena užstoja visą virtuvės darbinę erdvę, juk ji tam ir reikalinga, kiek suprantu. O nuo valgomojo stalo matysis svetainė, erdvė didesnė atrodys, o ne kažkur kampe prie sienos susigrūdus valgyti. Taip pat 1 variante galima būtų virtuvės baldus formuoti U raide, daugiau naudingų paviršių ir spintelių būtų 🙂

  Paspaudė "Patinka": 1 person

 8. Atgalinė nuoroda: Virtuvė | Arturo ir Eglės namas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s