Muras baigtas!

Taigi, pradejom 2015-04-07, o baigem 2015-05-24 per ta laika patys trise :as, zmona ir uosvis  iskelem mura ir patys subetonavom saramas. Tris savaites dirbom kiekviena diena. Likusi laika dirbom savaitgaliais, o as po darbo ir toliau murijau 🙂 Dar pirmaja darbu savaite pasikonsultavus su konstruktorium ir techniniais priziuretojais nutarem vistik nedaryti monolitinio ziedo, del to dejom armavom 3 eiles.

siuo metu dedam perdanga, renkames langu ir stogo gamintojus 🙂

6 komentarai “Muras baigtas!

  • na cia kaip paziuresi i tuos 10% 🙂 beabejo sutinku, kad sienos, tai vienas is lengvesniu darbu, kur iskart labai smarkiai matosi darbas. Beje, pagal turto vertintojus, pamatai jau yra 8% baigtumas, o sienos dar 16% 😀

   Patinka

 1. Smagaus etapo pabaiga 🙂 vienas iš greičiausių lyginant su kitais. kokia numatoma perdanga ir kaip tvirtinsite murlotus, jei atsisakėte monolitinio žiedo?

  Patinka

 2. Galvoju taip pat apie keraterm lode 25 blokelius, nors projekte numatyta fibo 25cm. Bežiūrint projektą, toks klausimas iškilo. Projekte nurodyta langų aukščiai, apatinis ir viršutinis aukščiai. Kaip rašėte, blokeliai buvo pasirinkti prieš pat statant. Tai tas visas langų angas derinot pagal blokelių aukštį bestatant? Pagal projektą tiksliai turbūt neimanoma atiderint nepajaustant, kad ir kokus blokelius pasirinkus?

  Patinka

  • tiksliai gal ir imanoma padaryt, bet nematau bedos tame, ar pats pajusi ta keliu cm paklaida?

   as pvz vitrinos ir didziojo virtuves lango virsu padariau 5cm zemesnius nei visus kitus langus, vien delto, kad darant sarama virs vitrinos ji buvo storesne, ir zemint langa buvo tiesiog paprasciausias sprendimas.

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s