Kas buna kai neteisingai sandeliuojama mediena :(

Verkia mano akys.. 😦

 

gal turit minciu kaip dar galima isgelbet mediena?  Apie menesi buvo sukrautos i kruva ir uzdengtos plevele, bet sonai buvo palikti atviri. dalis medienos pasidengusi juodu ir geltonu grybu. Dabar tikslas yra su saule viska isdeginti. Mediena planavom naudoti makaronam ir panasiem reikalam.

14 komentarų “Kas buna kai neteisingai sandeliuojama mediena :(

 1. Sveiki, mediena pažeista pelėsio ir grybelio jau nebeišsivalys. Galit naudoti balintojus, pelėsio naikintojus, taip gražinsite prekinę išvaizdą, bet gavęs drėgmės pelėsis vėl dauginsis.
  Makaronams ne tiek jau daug tos medienos reikia, tai geriau naują užsisakykit/pasigaminkit

  Patinka

 2. As esu tokioje panasioje bedoje naudojaus balintoju “Berzas“. Smarve nereali, bet lauke dirbt galima. Man lukescius pateisino, isskyrus ta mediena kur subliusko, suminkstejo, suiro nuo dregmes… Tai buvo tvora, veliau buvo gruntuota ir nudazyta, kaip ir laikos jau 3 metus ..

  Patinka

 3. Kiek žinau, tokios ir dar su žieve negalima naudoti statybose.
  Na jei nužievinsi ir nepagailėsi nuodų visokių užtepti, tai gal ir nebus bėdų.
  Bet juk tikrai pigiau užsakyti naują, mažiau.

  Patinka

 4. beje, įtariu kad pajuodo ne dėl sandėliavimo.
  kiti ir po atviru dangumi laiko – nieko.
  Mano statybose buvo visaip medienos primėtyta – niekas nepajuodo.
  Spėju tai grybas kažkoks ir to jau neišnaikinsi. Verčiau pasiklausk specialistų.

  Patinka

  • Aš irgi netikiu, kad čia nuo neteisingo sandėliavimo. Labai dažnai yra uždengiamas tik viršus, o šonai paliekami vėdintis. Spėju, kad jos jau atkeliavo su kažkokiu grybu arba užsikrėtė nuo kažko esančio netoliese. Reiktu pasikonsultuot su kažkuo, bet tikriausiai geriau nedėt į stogą tokio medžio jau.

   Patinka

 5. Esu girdejes, kad juodas pelesis nera pavojingas medienai, zinoma jei jis toliau nesidaugina, jis negadina medzio savybiu, tik isvaizda, daug blogiau yra juodas grybas. nutepkit antiseptikais ir jei po sausai bus, jie tikrai toliau nepelys.

  Patinka

 6. man atrodo šiai medienai jau šakės, pelėsis matosi įsigėręs giliai, tokio pelėsio nepanaikinsit, jis tik plėsis. čia ne tas pats, kas pastovėjusi papilkėjusi mediena nuo laiko, kurią galima atbalinti, padengti impregnantu ir naudoti toliau. tokios medienos sau jau nenaudočiau, nebent kaip pagalbinę priemonę.

  Patinka

 7. pritariu dėl sugadintos medienos. lentpjūvei pateikčiau pretenziją bent pusei sumos, arba kad pakeistų visą medieną, nes be tarpų krauti negalima, ir tai žino kiekvienas bent dieną praleidęs lentpjūvėje. vežama taip pat sukrovus su tarpais. kažkoks darbo brokas ir tiek. Namuko patarimas teisingas – laikančioms konstrukcijoms netinkama, gali būti naudojama kaip pagalbinė, na gal impregnavus galima naudot statybose, bet naudočiau lengviausiai keičiamoje vietoje.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s