Fasado šiltinimo kontaktai

sveiki visi,

vasara bėga statybų darbai nors ir suletėjusiu tempu, bet juda. Kol vyksta stogo darbai, pradėjome ieškoti fasado šiltinimo meistrų. Kelis kontaktus turime, bet galbūt iš sekančiųjų blogą skaitytojų kas galite rekomenduoti gerus meistrus Vilniuje? Būtume dėkingi už informaciją.

Šiltinama bus 20cm neoporu, (neapsisprendžiu ar imt frezuota ar ne?).

19 komentarų “Fasado šiltinimo kontaktai

 1. Rekomenduoju tą patį Kęstą kur Artūras (euras.blogspot.com) nurodė, man neseniai baigė fasadą. Padarė gražiai, pagal visas technologijas. Tarėmės dar pavasarį, todėl ir kainas suderinom mažesnes, negu dabar yra rinkoje (vasaros pabaigoje). Dirba jie trise – Kęstas, Artūras ir Dima. Jeigu Kęstui neprisiskambinsi, duodu Artūro numerį – 860876747.

  Patinka

   • Nėra dėl to, kad visai nerandu laiko prisėsti prie blogo… Įrašai dabar jau atsilieka metus laiko – gėda ir rašyti, bet yra kaip yra. Viską eigoje fotografuoju, detalias sąmatas vedu – viskuo pasidalinsiu, tiesiog norisi nuoseklumo.

    Dėl kainos – sutarėm 11,5€ už kvadratą, į šią kainą įskaičiuotos ir pastolių išlaidos. Angos neišmetamos. Neoporo jie netiekė tiesiogiai, tačiau mielai duos kontaktą, kas gali privežti už 55 €/kubas (Ukmergės). Bet čia kaina pavasario, dabar abejoju, kad už tiek imsis.

    Dėl išlaidų tai “fasado“ suma yra 7,7k€; didžiausios eilutės:
    Darbas 2,5k€;
    NEPS 2,1k€;
    Kitos medžiagos (išskyrus NEPS) – 2,3 k€ (tinkas – Caparol silikoninis su nano dalelėmis);
    Likusios išlaidos smulkios: dviejų prancuziškų balkonų įrengimas; palangių skardinimas ir pan.

    Patinka

 2. Ačiū už gerus atsiliepimus ir rekomendacijas, jei kažkas domisi fasadais, tai galiu pakonsultuoti ir patarti kaip teisingai apšiltinti fasadą, su kokiais įrankiais meistrai turėtų atlikti armavimo darbūs, kad išgauti 4mm armavimo sluoksni prieš dedant dekorą ir 6 mm prieš klijuojant klinkerį, kadangi tai gana svarbūs dalykai, kokias smeiges naudoti ir t.t. Galiu duoti daug patarimų dėl gipskartonio montavimo , glaistymo, bei dažymo atlikimo darbų.Meistras Kęstas. +37067051121

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s