Perdangos šiltinimas 2

Taigi, kai už lango jau buvo žiema, baiginėjau perdangos šiltinimą, plevelės dėjimą ir sandarinimą, dėja turiu pripažint, kad kolkas pilnai užsandarinta tik kiek daugiau nei pusė namo..

Darbas labai imlus laikui, vienam padaryti neįmanoma.  Gal technologijų yra ir lengvesnių, bet mes išpradžių prisišaudydavom viena kraštą, o vėliau nuo vidurio einant į kraštus pritvirtinama plėvelė visu plotu.

Plėvelę naudojau Strotex al 90 (pirkta iš Senuku su 30% nuolaida).

5 komentarai “Perdangos šiltinimas 2

 1. Nepasikliaukit vien al juosta plėvelei suklijuoti, aš prieš klijuodamas juosta dar patepiau klijais ir užklijavau alu juosta o kai kur duct tapu, bet po kokio pusmečio pastėbėjau, kad kai kur nelabai laiko. Viksą perklijavau su sandarinimo juosta, kuri limpa prie bet koko, net prie šlapio paviršiaus, tik kaina kosminė – 25m ~ 20€ Ermitaže būna Tessa, per akcijas kainuoja 15€. Iš apačios labai rekomenduočiau dar užkabinti OSB bent 6mm nes man įjungus gartraukio išmetimą į lauką, keliose vietose išplešė plėvelę dėl susidariusio vakuumo, gerai kad dar nebuvo lubų. Dabar iš apačios prisukau papildomai lentų nes jau buvo išvedžioti laidai ir vnetiliacija, kas 30cm o gartraukio oro išmetimą darysiu į vidų, kad nebūtų tokio vakuumo.

  Patinka

 2. Man ta aliuminio juosta irgi nelabai patiko, pastebėjau kad po kiek laiko pabuvus atšoka. Tad visur naudojau universalią Tesa juostą atsparią drėgmei, tai ši pasirodė kad gerai laikosi ir prie gipsinio tinko sienos. Atsiplėšė kartu su tinku 🙂

  Patinka

  • Aš irgi su šita šita buvau šiek tiek suklijevęs, patikėkit manim, po kiek laiko ji taip pat atšoka kaip alu juosta, pradeda raitytis kraštai. Po to viską perklijavau si šitam reikalui skirta: Tesa Sealing Tape Flex 60073
   Application
   – For permanent sealing of Vapour Barrier foil
   overlaps, penetrations, joints and metal staples

   Click to access tesa-craftsmen-catalogue.pdf

   Kaina kosminė bet laiko mirtinai. Ir ji nėra difuzinė, kaip kai kuriuose skelbimuose rašo.

   Patinka

   • Kas yra “po kiek laiko“? Pas mus bent pora mėnesių prastovėjo viskas suklijuota kol gipsą pradėjo sukti, tai niekur neatšoko jei nebuvo smarkių įtempimų. Temperatūra patalpose pas mus visą laiką buvo teigiama, gal nebent nuo šalčio ji reaguoja ir blogiau laiko?

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s